Модератор: Азбука_для_родителей

Re: Анализ на ТОРЧ

Непрочитанное сообщение A-B » 21 сен 2010 17:15

Здраствуйте. Сама недавно столкнулась с проблемой стоимости анализов, поузнавала... и самая дешевая лаборатория, соответствие цена-качество ДНК-лаборатория и Synevo по всех анализах, Dilla-одна из дорогих я год проработала у них (занимаюсь молекулярной диагностикой) чесно говоря там анализы не здаю.
A-B

Непрочитанное сообщение MaLinka » 22 сен 2010 14:55

Я тоже столкнулась с этом. Склоняюсь к тому, чтоб не сдавать, во-первых, потому что дорого для меня, а во-вторых, потому что с первым все сдавала и были нормальные результаты.
Знаю, что это не гарантия того, что сейчас тоже такие же результаты, но тем не менее...
Мой врач еще не знает, что я не буду сдавать.
MaLinka

Непрочитанное сообщение Svitlanka » 23 сен 2010 13:12

коли я отримала таке направлення в Сінєво - полізла на їхній сайт.. прикинула.. виходило десь 400грн
почитала що то за каки входять в цей перелік ТОРЧ... почитала показання при яких рекомендують здавати цей аналіз - у мене нічого... крім осатннього пункту - "бажання самих батьків майбутньої дитини"
вирішили з коханим здати, хоч перший раз - а далі видно буде.. мало чого...

прийшли в Сінєво - а там виявилося, що я не врахувала ще парочки інфекцій, аналізи на які мені вписала моя лікар, бо ж ТОРЧ - розшифровуэться так:
Т - токсоплазмоз (toxoplasmosis)
О - другие инфекции (others)
R - краснуха (rubella)
С – цитомегаловирусная инфекция (cytomegalovirus)
тобто.. оце "О - другие инфекции (others) " - дуже впливає на загальну ціну аналізу... у мене чомусь туди було вписано ще з трійко якихось зараз...
тому все вилилося десь в 700 грн... я вже хотіла було забити на все і не здавати нічого із цього, але ж коханий наполіг, тому здала

пізніше довідалася - коли лікарі дають направлення в ці клініки - за направленням в базі даних цих платних лабораторій у кожного лікаря є свій рахунок, на який їм капають % за кожне таке направлення, от вони і стараються виписувати по-більше аналізів...
мені ще хотіли виписати направлення на перездачу через 2 тижні, типу перевірити, чи не прогресують у мене ці інфекції... капєц коротше

але я вчасно докопалася - ці каки якщо вже є - то є... і аналізи показують наявність антитіл, тобто якщо колись хворіла токсоплазмозом чи краснухою - будуть в результаті антитіла- значить імунітет є і можна заспокоїтися... і перездавати вже нема сенсу, якщо ж нема - тоді треба моніторити ситуацію...
Изображение
Изображение
Изображение
Svitlanka
Почетный родитель :)

Непрочитанное сообщение Moyayoya » 04 дек 2018 00:03

Сдать анализы на ТОРЧ инфекции можно в любой лаборатории, вы можете выбрать по цене. Я в Адонисе сдавала на Осокорках, у них соя лаборатория и отличные цены.
Moyayoya

Пред.

Вернуться в Все о беременности