Взаимоотношения между мужчиной и женщиной, невесткой и свекровью, зятем и тещей и т.д. Сюда можно писать и анонимно.

Модератор: Азбука_для_родителей

Ніжная турбота від Helen Harper

Непрочитанное сообщение TM Helen Harper » 11 апр 2018 12:22

Дорогі матусі!

Запрошуємо вас взяти участь у незалежному тестуванні нових підгузків Helen Harper Baby та залишити свій відгук про продукцію.

Кожна учасниця тестування має написати повідомлення на сторінці нашого офіційного акаунту на форумі, у якому висловить своє враження про підгузки Helen Harper Baby з новою 3-канальною системою поглинання вологи.

Наперед дякуємо вам за відгуки. Кожна думка дуже важлива, бо допомагає зробити продукцію Helen Harper для малюків ще кращою.

ИзображениеИзображение
TM Helen Harper

Re: Ніжная турбота від Helen Harper

Непрочитанное сообщение Mirtania » 02 июн 2018 16:59

Нам дуже сподобались нові підгузники Helen Harper, я маю з чим порівняти тому що до цього ми пробували багато марок підгузників. Найбільш вразило те, що після використання шкіра залишається сухою, рідина рівномірно розподіляється, сміливо можна одягати наніч, ну і звичайно, що вони легенькі, м'якенькі, зручні і не мають запаху)Рекомендую!
Mirtania

Непрочитанное сообщение wari2011@yandex.ua » 15 июн 2018 16:15

Нормальні підгузники
wari2011@yandex.ua

Непрочитанное сообщение Родители » 26 июн 2018 12:13

Mirtania писал(а):Нам дуже сподобались нові підгузники Helen Harper, я маю з чим порівняти тому що до цього ми пробували багато марок підгузників. Найбільш вразило те, що після використання шкіра залишається сухою, рідина рівномірно розподіляється, сміливо можна одягати наніч, ну і звичайно, що вони легенькі, м'якенькі, зручні і не мають запаху)Рекомендую!

А какой Вы брали размер на какой вес?
Как в положении "лежа на боку"? не протекают?
Родители

Непрочитанное сообщение Krasina Vf » 26 июн 2018 18:44

Моя знакомая малую свою постоянно в эти подгузники одевала - была довольна ими.
Krasina Vf

Непрочитанное сообщение Iruna » 12 июл 2018 13:47

Дякую.Памперси якісні, не протікають, дитина не має алергічної реакції,рідина розприділяється рівномірно і дитинка залишається довгий час сухою.
Iruna

Непрочитанное сообщение NataliLebed » 24 июл 2018 07:38

Хорошие подгузники по хорошей цене. Осталась очень довольна, могу рекомендовать всем и каждому. Хорошо впитывают , не провисают , не натираю, алергии не вызывают, на ночь или в долгую дорогу можно одевать спокойно.
NataliLebed

Непрочитанное сообщение Bravemommy » 25 июл 2018 16:22

Навіть у маленьких дівчаток є багацько роботи.Посмакувати всі мамині страви, покрутитися мільйон разів у своєму ліжечку, проповзти щоденний марафон вздовж всієї домівки, пострибати, подригатися, полизькати солодку ніжку своєї сестрички. Мега активні донечки, а на дворі хоч і дощить, проте дуууже спекотно. Мамуся переживала, щоб малечі не парило в підгузках. А також щоб вони гарно трималися на пухкеньких попенятках і не робили мамі пісь-пісь на її ліжку.Мої дорогі Helen Harperukraine прочитали мої думки і подарували нам надтонкі підгузки, які класно «сидять» на своєму місці, гарно поглинають вологу і залишають сухими попенятка.
Bravemommy

След.

Вернуться в Дела семейные...