Модератор: Азбука_для_родителей

Репетитор для дитини.

Непрочитанное сообщение poligrax » 24 окт 2018 15:57

Так як наші родичі приїхали в Київ з Донецької області, то знання з української мови у їх дочки необхідно було підтягнути, що б у неї були гарні оцінки в школі. Завдяки цьому ресурсу https://buki.com.ua/tutors/ukrainska-mo ... ura/kyyiv/ я зміг легко знайти потрібного репетитора. А як ви виходите зі складного становища, коли потрібно знайти репетитора для вашої дитини, де шукаєте?
Аватара пользователя
poligrax

 
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 апр 2017 17:06
Откуда: Киев

Re: Репетитор для дитини.

Непрочитанное сообщение krisss19 » 10 ноя 2018 17:08

Я думаю,репетира лучше искать в своей школе или по рекомендации
krisss19

 
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 10 ноя 2018 16:38

Re: Репетитор для дитини.

Непрочитанное сообщение deggion » 16 май 2019 15:55

Любой язык лучше учить с репетитором или дистанционно по видеоурокам. Если возможности нет, то это плохо, т.к. сейчас иностранный язык в университетах преподают не так хорошо, как должно быть. Нужно использовать свежие методы обучения. Если вы выучили иностранный язык, а корочки у вас нет, то ее приобрести можно у ребят http://diplomyprice.com
deggion

 
Сообщения: 70
Зарегистрирован: 16 фев 2016 22:49

Re: Репетитор для дитини.

Непрочитанное сообщение NastyaY » 09 сен 2019 21:14

poligrax писал(а):Так як наші родичі приїхали в Київ з Донецької області, то знання з української мови у їх дочки необхідно було підтягнути, що б у неї були гарні оцінки в школі. Завдяки цьому ресурсу https://buki.com.ua/tutors/ukrainska-mova-ta-literatura/kyyiv/ я зміг легко знайти потрібного репетитора. А як ви виходите зі складного становища, коли потрібно знайти репетитора для вашої дитини, де шукаєте?

Так, я розумію ваше становище, знати рідну мову в наш час дуже важливо. Треба також враховувати, що вашій дитині ж потрібно далі здобувати вищу освіту. Тому тут також без репетиторів не обійтися. Я знаю це на власному досвіді. Ми зіткнулися з проблему, коли моя дитина поступила у вищий навчальний заклад і їй не вдалося написати з першого разу курсову роботу(викладач був дужу вимогливий). Тому нам довелося шукати хто б міг нам допомогти з написанням курсової роботи в короткий термін. Знайшли сервіс де можна https://studenthelp.com.ua/uk/kursovaya-rabota Нам її написали, викладач її прийняв і поставив добру відмітку. Але, завчасно готуйте свою дитину до школи, університету і, взагалі, до дорослого життя.
Аватара пользователя
NastyaY

 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 09 сен 2019 19:34
Откуда: Калининск


Вернуться в Развитие детей

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 3